Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Konfiguracja skrzynki e-mail WP

1. Pierwszym krokiem w celu wysyłania powiadomień e-mail ze skrzynki WP jest konfiguracja naszego konta w PwCh. W tym celu logujemy się do aplikacji i przechodzimy do ustawień, a następnie klikamy w ustawienia email.

2. Następnym krokiem będzie uzupełnienie poniższych pól. W czerwonej ramce podpowiadamy jak powinny być uzupełnione pola związane z serwerem poczty WP. Te pola powinny być uzupełnione dokładnie tak samo jak na grafice poniżej. Pola które nie zostały objęte czerwoną ramką należy uzupełnić według własnych preferencji zależnie od tego jak chcemy się wyświetlić odbiorcy wiadomości oraz z jakiego adresu będziemy wysyłać wiadomości email.

3. Po uzupełnieniu wszystkich potrzebnych pól warto skorzystać z możliwości wysłania wiadomości testowej, która zostanie dostarczona na adres e-mail przypisany do użytkownika konta. Takie rozwiązanie daje pewność, że wszystkie pola zostały poprawnie uzupełnione. Przed wysłaniem testowej wiadomości należy zapisać wszystkie wprowadzone wcześniej dane

Was This Article Helpful?